Polymerizace podlahových krytin Olomouc

Úklidové a bezpečnostní služby

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Potřebujete, abyste mohli snadno udržovat povrch podlahy v čistotě bez šlápot a nečistot a při tom, aby se vysoce leskla? Nebo potřebujete neklouzavou a matnou podlahu? Úklidoví pracovníci z Forit Olomouc Vám poradí s výběrem polymeru dle Vašich potřeb.

Objednávkou našich služeb splníte povinný podíl formou náhradního plnění.

Péče o podlahu

Jakým způsobem ošetřovat povrch podlahy a jak ji udržovat, to bývá složitá otázka. Při takových úvahách je potřeba vědět, jak je povrch podlahy vhodný pro daný typ ošetření, jaká bude životnost povrchové ochrany, zda se povrch má lesknout, jak zajistit, aby povrch neklouzal a aby bylo možno snadno odstraňovat otisky podrážek a jiné nečistoty a konečně, jak ošetření nakonec ovlivní úklidový program z hlediska nákladů.

Základním hlediskem pro výběr polymeru je pouze Vaše přání, zda a jak se má povrch lesknout. Všechny produkty mají stejné vynikající vlastnosti i životnost.

Polymery jsou prostředky, které umožňují uskutečnit představy o tom, jak má vypadat povrch Vaší podlahy. Dále udržují a chrání původní vzhled podlah, zjednoduší a zefektivní denní i periodickou údržbu.

Voskování podlahy – polymerizace

Jedná se o důkladné vyčištění podlahy a nanesení dvou vrstev ochranného polymeru. Lze provádět jak na měkké podlahy, např. PVC, tak na tvrdé, např. teraso, přírodní kámen. Polymer nelze nanášet na glazurované podlahové krytiny.

 

Nanášíme tři druhy polymeru:

Z

star – lesklý

Z

silk – hedvábně lesklý

Z

matt – matný

Kontaktujte úklidovou a bezpečnostní službu!

Skip to content